عباس‌آقا «جعبه سیاه» جدید فوتبال ایران! + تلفن هوشمند ۶.۹ اینچی هوآوی در راه است – فروشگاه فایل های اینترنتی

خبرورزشی: این روزها که ماجرای اخراج عباس‌آقا تدارکات تیم ملی از روسیه بر سر زبان‌ها افتاده است نکته‌ای را به یاد آوردیم که شاید برایتان جالب باشد
با این همه چلنگر هرگز رازهای تیم ملی را افشا نکرد و هر بار هم با او مصاحبه‌ای شد، سیاست‌ورزانه از کنار تمام پرسش‌ها عبور کرد.

در هر حال از رضا چلنگر مترجم بلاژویچ به عنوان جعبه‌ سیاه فوتبال ایران نام می‌بردند و بعدها که چلنگر مترجم برانکو شد باز هم از او به عنوان مردی که اطلاعات زیادی دارد نام برده می‌شد.

خبرورزشی: این روزها که ماجرای اخراج عباس‌آقا تدارکات تیم ملی از روسیه بر سر زبان‌ها افتاده است نکته‌ای را به یاد آوردیم که شاید برایتان جالب باشد. در سال‌هایی که الان برای ما دور شده – یعنی در سال ۲۰۰۱- تیم ملی ایران با بلاژویچ در مسیر پرمخاطره‌ای قرار گرفته بود.

حالا نمی‌دانیم عباس‌آقا که شاهد و ناظر بسیاری از اتفاقات در اردوها و بازی‌های رسمی بود و با تیم ملی کی‌روش زندگی کرده آیا روزی جعبه سیاه فوتبال ایران را باز و رازهای پنهان شده را افشا خواهد کرد؟

اغلب چهره‌های فوتبالی که امروز مخالف کی‌روش بودند، در همان زمان با بلاژویچ مخالفت می‌کردند‌؛ سرتق بودن آن پیرمرد و لجبازی‌های معروفش هم باعث می‌شد تا مدام با این و آن درگیر شود.

——————-

– امیر نعمتی: براساس گزارش های جدید از کره، هوآوی سفارش هایی برای پنل های 6.9 اینچی آمولد به سامسونگ داده است که احتمال زیاد برای دستگاه هایی است که در فصل آخر سال جاری میلادی و یا فصل ابتدایی سال 2019 عرضه خواهند شد
طبق زمانبندی عرضه تلفن های هوشمند هوآوی و تاریخ تولید پنل های سفارش داده شده می توانیم پیش بینی کنیم که پنل ها برای هوآوی میت 20 هستند. نکته جالب اینجاست که پنل ها مسطح هستند و خبری از منحنی (اج) نیست.

البته نفوذ اپل در بازار های چین با آیفون 6.46 اینچی نیز می تواند از مهمترین دلایل این تصمیم هوآوی باشد.

علاقه زیاد چینی ها به صفحه نمایش بزرگ می تواند به دلیل نیاز به محیط بزرگتر برای نوشتار زبان چینی باشد و همین امر باعث شده تا هوآوی به این صفحه نمایش بزرگ روی بیاورد.

تلفن هوشمند ۶.۹ اینچی هوآوی در راه است

– امیر نعمتی: براساس گزارش های جدید از کره، هوآوی سفارش هایی برای پنل های 6.9 اینچی آمولد به سامسونگ داده است که احتمال زیاد برای دستگاه هایی است که در فصل آخر سال جاری میلادی و یا فصل ابتدایی سال 2019 عرضه خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *